Doplňkové služby

Doplňkové služby mohou být přidány ke kterémukoliv ošetření iDerm Facials a mohou být doporučeny pro zvýšení účinnosti ošetření nebo zlepšení celkového výsledku.

Doplňkové služby je třeba objednat společně s ošetřením iDerm nebo SkinCeuticals Facial. Kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní" na této stránce se dostanete na rezervační stránku iDerm Facial.  Doplňkové služby obvykle prodlouží dobu trvání vašeho ošetření. Podle toho si, prosíme, naplánujte svou návštěvu!

Peelingy

Peelingy, které po ošetření provádějí naše kosmetičky, exfoliují povrch pleti pomocí produktů SkinCeuticals lékařské kvality. Tyto peelingy zlepšují buněčnou výměnu a zlepšují povrch pokožky. Tyto jednoduché peelingy lze objednat pouze jako součást ošetření iDerm. Komplexnější ošetření obličeje založené na peelingu naleznete v naší nabídce SkinCeuticals Professional Facials.

Gelový peeling

Povrchový peeling, který osvěží obličej a ošetří nesčetné množství kožních problémů, jako je suchá pleť, akné, jemné linky a vrásky, fotopoškození a hrubá textura. Jednou ze skvělých vlastností tohoto peelingu je absence prostojů.

+1000 Kč | Rezervovat

Pro-Aging Peeling

Jedná se o střední peeling, který provádí náš terapeut po ošetření obličeje. Toto ošetření je určeno pro ty, kteří hledají maximální účinnost při ošetření středně závažných poškození pleti, jako jsou stařecké skvrny, pihy a hlubší linky nebo vrásky. Tento peeling zmírní výskyt skvrn, zlepší zářivost a obnoví zdraví pleti.

+1800 Kč | Rezervovat

Kosmetika

Skvělý vzhled je důležitou součástí toho, abyste se cítili skvěle. Vaše pleť po ošetření vypadá a cítí se skvěle, takže co takhle věnovat se některým jemným detailům obličeje? Obočí, řasy a rty dotvářejí umělecké dílo, kterým jste VY!

Tvarování/barvení obočí

Otevřete svůj obličej, rozjasněte oči a zvýrazněte své rysy pomocí výrazného, ale elegantního obočí.

+700 Kč | Rezervovat

Barvení řas

Dodejte svým řasám přirozený, svěží a tmavší vzhled pomocí netoxických barev v různých odstínech.

+600 Kč | Rezervovat

Voskování rtů

Jemné voskové ošetření k odstranění nežádoucích chloupků po stranách, uprostřed a v koutcích úst.

+600 Kč | Rezervovat

Terapie LED světlem

Vlnová délka světla LED proniká do tkáně kůže a přináší terapeutické účinky. Mezi výhody patří zvýšená produkce kolagenu, omlazení pleti, léčba akné a zvýšená mikrocirkulace. Jedná se o skvělý doplněk k jakémukoli ošetření obličeje, který při pravidelném provádění přináší výrazně lepší výsledky.

Ošetření modrým LED

Antibakteriální a antimikrobiální léčba mírného, středně těžkého a těžkého akné.

+1000 Kč | Rezervovat

Ošetření červeným LED

Redukuje vrásky, vypíná a tonizuje pleť, sjednocuje barvu pleti a odstraňuje pihy a stařecké skvrny.

+1000 Kč | Rezervovat

Ošetření fialovým LED

Protizánětlivé a omlazující ošetření pleti. Vynikající po injekcích nebo laserových operacích.

+1000 Kč | Rezervovat

Ruce

Díky těmto ošetřením budou vaše ruce vypadat stejně svěže a mladistvě jako váš obličej. A co je nejlepší, lze je provést současně s ošetřením iDerm!

Ošetření rukou LED světlem

Redukuje vrásky, vypíná a tonizuje pleť a odstraňuje pihy a stařecké skvrny. Toto 15minutové ošetření využívá oceňovaný LED světelný systém Celluma, schválený FDA.

+1000 Kč | Rezervovat

Peeling rukou

Povrchový gelový peeling, který jemně exfoliuje pleť, zanechává ji hladší a jasnější a zároveň redukuje barevné změny, jemné linky a vrásky.

+1600 Kč | Rezervovat

Balíček šťastných rukou (LED + peeling)

Tento cenově zvýhodněný balíček obsahuje ošetření rukou LED světlem a peeling rukou.

+2200 Kč | Rezervovat

Terapeutická ošetření

Tyto doplňkové procedury byly vybrány tak, aby zvýšily účinnost našich ošetření a zlepšily stav vaší pokožky, fascií a svalů.

BioCelulózová regenerační maska

Optimal for sensitive or stressed skin, this highly efficient, supple, sterilized mask creates a protective barrier that helps alleviate discomfort. Clinically tested on compromised skin after laser procedures and chemical peels, this mask can also be used as a bi-weekly replenishing treatment.

+900 Kč | Rezervovat

Kultivující masáž pokožky

An effective face massage combining the techniques of muscle relaxation, acupressure, lymph support, fascia release, and manual lifting  to maintain and improve the overall structure of the face. This massage was developed by Simona Ridlova of Face Yoga specifically for Face Place.

+900 Kč | Rezervovat

Omlazující masáž očí ledovou koulí

Instant relief for your tired, stressed-out eyes. Creates a firmer and tighter-looking complexion by harnessing the natural cooling and tightening effects of ice. This ice-globe massage de-puffs and lifts the area around the eyes and sooths inflammations on the skin surface.

+900 Kč | Rezervovat

Další ošetření

iDerm Facial

Naše signature ošetření obličeje. Kombinuje hloubkové čištění pleti, profesionální extrakci technikou "pinch and roll" a zavádění patentovaného roztoku zinku a vitaminu C hluboko do kožních tkání pomocí galvanického proudu.

Více informací

Professional Facials

Čištění, peeling, extrakce a hydratace pleti pomocí kombinace produktů a nástrojů lékařské kvality.

Více informací

Hollywood

New York

London

Manchester

Prague