Professional Facials

SkinCeuticals
Professional Facials

Tyto obličejové procedury prováděné na naší klinice čistí, exfoliují, extrahují a hydratují pleť pomocí kombinace nástrojů a produktů nejvyšší kvality. Tato vysoce přizpůsobivá ošetření, která jsou vhodná pro různé typy pleti, zmírňují výskyt řady kožních problémů, jako je změna barvy, ucpání pórů, jemné linky a vrásky, zpevnění pleti a akné.

Skinceuticals, řada pokročilých produktů péče o pleť vytvořená americkým dermatologem, nabízí komplexní řešení a podporuje zdraví pleti.

Nabídka ošetření

Classical Facial

Flexibilní sada pokročilých produktů a technik pro hydrataci, peeling a čištění, které poskytují pleti výživu a omlazení. Ošetření se účinně zaměřuje na jemné linky, vrásky, prevenci zabarvení a redukci skvrn. Největší výhodou je, že toto ošetření je plně přizpůsobitelné, šité na míru vašim konkrétním problémům a cílovým vlastnostem pleti, a to na základě diskuse s vaší kosmetičkou.

Doporučený postup: variabilní

3600 Kč | Rezervovat

Pigmentation Facial

Toto ošetření nabízí způsob, jak se vypořádat s problémy se zbarvením pleti, jako je nerovnoměrný tón pleti, skvrnitost a nežádoucí pigmentace způsobené poškozením sluncem nebo hormonálními změnami. Kombinací pokročilé technologie pro redukci zabarvení se specifickými exfoliačními technikami se toto ošetření zaměřuje na zlepšení vzhledu vaší pleti, která je hladší, jasnější a má rovnoměrnější tón.

Doporučený postup: Týdenní ošetření po dobu 4 týdnů, následované měsíční pravidelnou péčí.

3600 Kč | Rezervovat

Pro-Age Facial

Toto ošetření kombinuje účinné exfoliační techniky s našimi technologiemi se špičkovými složkami, které pomáhají omladit viditelně stárnoucí pleť. Obnovuje zářivost, zlepšuje tón pleti a zlepšuje její strukturu. Po ošetření bude vaše pleť vypadat rozjasněně, revitalizovaně a svěže.

ㅤㅤ

Doporučený postup: Týdenní ošetření po dobu 4 týdnů, následované měsíční pravidelnou péčí.

3600 Kč | Rezervovat

ZO Skin Health Professional Facials

Tato ošetření obličeje prováděná na naší klinice čistí, peelingují a hydratují pleť a zároveň přímo řeší problémy pleti, které vyžadují aktivní a agresivní ošetření. Tato ošetření mohou být prováděna jednotlivě nebo v rámci cyklu a často se při nich využívá předchozí příprava pomocí sady pro domácí péči ZO Getting Skin Ready, která je k dispozici na naší klinice.

Nabídka ošetření

Redness Peel

Toto ošetření obličeje, u něhož bylo klinicky prokázáno, že účinně zmírňuje a minimalizuje nápadné známky zarudnutí a citlivosti pleti, je také speciálně navrženo k řešení příznaků spojených s růžovkou, jako je zarudnutí, zánět a hrubost. Krém ZO Redness používaný při tomto ošetření navíc pomáhá kontrolovat přebytečnou mastnotu na obličeji a exfoliuje pleť, čímž snižuje projevy stárnutí.

Doporučený postup: Jednou za 2 týdny, dokud není dosaženo požadovaných výsledků, a poté udržovací ošetření jednou za 4-6 týdnů.

3600 Kč | Rezervovat

ACNE + Oil Control

Toto ošetření je speciálně navrženo tak, aby zlepšilo zdraví pleti a zaměřilo se na hlavní příčiny akné. Je ideální pro prevenci budoucích pupínků, regulaci produkce mazu a účinnou minimalizaci velikosti pórů, což vede ke zdravější pleti zevnitř. Peeling používaný při tomto ošetření obsahuje kyselinu mléčnou, citronovou a salicylovou spolu se silnými koncentracemi dalších účinných látek. Tyto složky společně jemně exfoliují pokožku, podporují tvorbu kolagenu a elastinu a snižují výskyt linek, vrásek a dalších nedokonalostí.

Doporučený postup: Týdenní ošetření po dobu 4 týdnů, následované udržovacími ošetřeními jednou za 4-6 týdnů.

3600 Kč | Rezervovat

InvisaPeel + Resurfacing

Bezoplachové obnovující ošetření vhodné pro všechny typy pleti, zejména však pro citlivou a slabou pleť. Toto ošetření poskytuje jemnou exfoliaci, která okamžitě oživuje mdle vypadající pleť, doplňuje vlhkost pokožky a minimalizuje výskyt barevných změn, čímž podporuje rovnoměrnější tón pleti.

Doporučený postup: Jednou za 2 týdny, dokud není dosaženo požadovaných výsledků, a poté udržovací ošetření jednou za 4-6 týdnů.

ㅤㅤ

3600 Kč | Rezervovat

Další ošetření

The iDerm Facial

Naše signature ošetření obličeje. Kombinuje hloubkové čištění pleti, profesionální extrakci technikou "pinch and roll" a zavádění patentovaného roztoku zinku a vitaminu C hluboko do kožních tkání pomocí galvanického proudu.

Více informací

Doplňkové služby

Vylepšete si návštěvu Face Place Prague speciálními doplňkovými službami. Užijte si profesionální peeling, kosmetické služby, LED terapii nebo dopřejte svým rukám speciální ošetření. 

Více informací

Hollywood

New York

London

Manchester

Prague