Face Place Signature Treatments

Naše signature ošetření obličeje

The iDerm Facial

iDerm Facial kombinuje hloubkové čištění, profesionální extrakci a zavádění patentovaného roztoku zinku a vitaminu C hluboko do kožních tkání pomocí galvanického proudu. Tato péče o pleť je vhodná pro všechny typy pleti a lze ji kombinovat s produkty SkinCeuticals lékařské kvality, které se zaměřují na konkrétní problematické oblasti. Ošetření iDerm trvá přibližně 75 minut. Pokud jste u nás poprvé, vyberte si při rezervaci "First Visit", který obsahuje úvodní konzultaci.

Průběh ošetření

1. Heat Dome

iDerm Heat Dome představuje účinnou metodu, jak dopravit do hlubších vrstev pokožky uvolňující a zklidňující suché teplo. V kombinaci s extraktem z yuky Heat Dome otevírá póry a připravuje pokožku na proces manuálního čištění.

2. Hluboká extrakce a sání

Po 10 minutách nahřívání následuje důkladný proces čištění. Kombinuje manuální techniky pro extrakci černých teček a pupínků a podtlakový nástroj, který odstraňuje povrchové nečistoty, povzbuzuje krevní oběh a napomáhá exfoliaci pleti. 

3. Galvanický proud

Použití galvanického proudu usnadňuje pronikání aktivních látek hluboko do podkoží. Ve spodních vrstvách mohou tyto látky pokožku účinně regenerovat a zpevňovat, stimulovat buněčnou obnovu a bojovat proti zánětům.

Rozšíření ošetření

Rozšíření k iDerm Facial mohou být doporučeny pro zvýšení účinnosti ošetření nebo zlepšení celkového výsledku.

Pigmentation Support

Naše signature ošetření v kombinaci se sérem SkinCeuticals Discoloration Defense pro další vyrovnání tónu pleti a redukci skvrn.

KOREKCE TÓNU PLETI - REDUKCE SKVRN

3900 Kč | Rezervovat

Rosacea Support

Naše signature ošetření v kombinaci se sérem SkinCeuticals Phyto Corrective a přípravkem Redness Neutralizer pro citlivou pleť a redukci zarudnutí.

REDUKCE ZARUDNUTÍ - ZKLIDNĚNÍ PLETI

3900 Kč | Rezervovat

Pro Aging Support

Naše signature ošetření v kombinaci se SkinCeuticals CE Ferucic pro dodatečnou redukci jemných linek a vrásek.

LIFTING PLETI - MINIMALIZACE PÓRŮ

3900 Kč | Rezervovat

Phyto Corrective Support

Naše signature ošetření v kombinaci se sadou produktů Phyto Corrective, které zklidňují pleť a napravují poškození způsobené prostředím a sluncem.

ZKLIDNĚNÍ PLETI - OBNOVA TKÁNĚ

3900 Kč | Rezervovat

(iDerm + Enzyme Peel + Led treatment)

Ultimate Full Facial Detox

Představujeme vám naši dokonalou detoxikaci celého obličeje, která se skládá z ošetření obličeje iDerm s možností výběru podpory proti stárnutí, pigmentaci nebo růžovce, enzymového peelingu SkinCeuticals a oceňované světelné terapie Celluma LED. Je to dokonalý způsob, jak zcela detoxikovat svou pleť a dopřát svému obličeji péči, kterou si zaslouží.

Možnost kombinovat s balíčkem Happy Hands za zvýhodněnou cenu 7700 Kč.

5700 Kč | Rezervovat

Další ošetření

Výhodné balíčky

Objevte výhodné balíčky nejoblíbenějších ošetření a ušetřete na ošetření.

Více informací

Doplňkové služby k ošetřením

Vylepšete si návštěvu Face Place Prague speciálními doplňkovými službami. Užijte si profesionální peeling, kosmetické služby, LED terapii nebo dopřejte svým rukám speciální ošetření. 

Více informací

Hollywood

New York

London

Manchester

Prague