Výhodné balíčky

4 + 1 balíček iDerm

Při zakoupení 4 ošetření získáte 5. ošetření ZDARMA. Ideální pro ty, kteří jdou na ošetření poprvé, nebo pro stálé zákazníky!

Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme vždy čtyři ošetření iDerm během čtyř týdnů a následné pravidelné udržovací návštěvy (jednou za dva týdny, jednou za měsíc nebo podle potřeby). 

Při rezervacích jednotlivých návštěv si můžete vybrat z kterýchkoliv iDerm ošetření*.

*Balíček obsahuje pouze ošetření. Doplňkové služby se platí zvlášť.

14 400 Kč | Koupit

Anti-Acne 4-week course

Jednoduše dodržitelná čtyřtýdenní kúra nejmodernějších interních procedur spojených s vysoce účinným programem domácí péče a průběžným hodnocením. Tato kúra proti akné odstraňuje příčiny a minimalizuje příznaky nejčastějších typů akné.

19 990 Kč | KOUPIT

Balíček Extra Lovers

Tento balíček obsahuje 8 doplňků dle vašeho výběru* zdarma při objednání 8 ošetření iDerm Facial.

Vyberte si z řady prémiových doplňkových procedur, včetně ošetření SkinCeuticals proti stárnutí nebo na podporu pigmentace, enzymového peelingu, ošetření rtů a obočí a terapie LED světlem. Ať už chcete maximálně využít některý z oblíbených doplňků, nebo vyzkoušet všechny, tento balíček je dokonalým způsobem, jak posunout zážitek z ošetření obličeje na vyšší úroveň a zanechat v sobě pocit hýčkání, zdraví a omlazení.

 *Počet bezplatných doplňků je omezen na 1 za návštěvu.

28 800 Kč | Koupit

Balíček krásy pro nevěstu

Pomůžeme vám připravit se na váš největší den v životě s naším balíčkem krásy pro nevěstu, který je navržen tak, aby podtrhl vaši přirozenou krásu před vaším výjimečným dnem. Vydejte se na pětitýdenní cestu k zářivosti, na níž je každý krok pečlivě připraven tak, aby odhalil vaši vnitřní krásu.

Odpočítejte si svatební den bez starostí se špičkovými službami, které podtrhnou vaši přirozenou krásu. Během pěti týdnů si můžete dopřát následující produkty a služby

  • Začněte podrobnou analýzou pleti, abyste pochopili své jedinečné potřeby.
  • Osvěžte svou pleť sérií 4 iDerm Facials, jednou týdně, které omladí, exfoliují a osvěží vaši pleť.
  • Vytvarujte si obočí pro bezchybný vzhled.
  • Užijte si sadu čisticích a tonizačních přípravků SkinCeuticals, které doplní vaši domácí péči o pleť.
  • Se stylistkou Silvií Dugasovou ze S Style atelieru si před velkým dnem vyzkoušejte svatební líčení a účes, abyste se cítili sebevědomě a stylově.
  • V den svatby se Silvia vypraví na místo konání svatby, aby vás učesala a nalíčila!
27 000 Kč | Koupit

Girl's Beauty Package

Plánujete večer ve městě s nejlepšími kamarády? Má někdo narozeniny? Ať už plánujete slavnostní událost, nebo jen vyrazit do klubu, začněte večer přímo ve Face Place s naší dívčí kosmetickou párty.

Více informací

Přehled našich ošetření

iDerm Facial

Naše signature ošetření obličeje. Kombinuje hloubkové čištění pleti, profesionální extrakci technikou "pinch and roll" a zavádění patentovaného roztoku zinku a vitaminu C hluboko do kožních tkání pomocí galvanického proudu.

Více informací

Professional Facials

Čištění, peeling, extrakce a hydratace pleti pomocí kombinace produktů a nástrojů lékařské kvality.

Více informací

Hollywood

New York

London

Manchester

Prague