Výhodné balíčky

4 + 1 balíček iDerm

Při zakoupení 4 ošetření získáte 5. ošetření ZDARMA. Ideální pro ty, kteří jdou na ošetření poprvé, nebo pro stálé zákazníky!

Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme vždy čtyři ošetření iDerm během čtyř týdnů a následné pravidelné udržovací návštěvy (jednou za dva týdny, jednou za měsíc nebo podle potřeby). 

Při rezervacích jednotlivých návštěv si můžete vybrat z kterýchkoliv iDerm ošetření*.

*Balíček obsahuje pouze ošetření. Doplňkové služby se platí zvlášť.

14 400 Kč | Koupit

Anti-Acne 4-week course

Jednoduše dodržitelná čtyřtýdenní kúra nejmodernějších interních procedur spojených s vysoce účinným programem domácí péče a průběžným hodnocením. Tato kúra proti akné odstraňuje příčiny a minimalizuje příznaky nejčastějších typů akné.

19 990 Kč | KOUPIT

Balíček Extra Lovers

Tento balíček obsahuje 8 doplňků dle vašeho výběru* zdarma při objednání 8 ošetření iDerm Facial.

Vyberte si z řady prémiových doplňkových procedur, včetně ošetření SkinCeuticals proti stárnutí nebo na podporu pigmentace, enzymového peelingu, ošetření rtů a obočí a terapie LED světlem. Ať už chcete maximálně využít některý z oblíbených doplňků, nebo vyzkoušet všechny, tento balíček je dokonalým způsobem, jak posunout zážitek z ošetření obličeje na vyšší úroveň a zanechat v sobě pocit hýčkání, zdraví a omlazení.

 *Počet bezplatných doplňků je omezen na 1 za návštěvu.

28 800 Kč | Koupit

Wintertime Peel balíček

Chemický peeling je nezbytný pro udržení a obnovení zdraví a vzhledu pleti. Tato exfoliační ošetření prováděná našimi pleťovými specialisty pomáhají obnovit svrchní vrstvu pokožky a odhalit pod ní novou, zdravou pokožku.

Tento vysoce účinný cyklus 4 ošetření zmírňuje nejčastější projevy stárnutí, jako jsou změny barvy, jemné linky a vrásky, a zahrnuje domácí péči, kterou lze používat mezi jednotlivými návštěvami. Výsledkem je ohromující zlepšení struktury, zářivosti a celkového stavu pleti.

Poznámka: ošetření zahrnují vysoce účinný chemický peeling, který může mít za následek 1-2denní zarudnutí nebo olupování. Proberte s naším pleťovým specialistou vám vyhovující poměr výsledků a doby rekonvalescence.

10 800 Kč | Koupit

Přehled našich ošetření

iDerm Facial

Naše signature ošetření obličeje. Kombinuje hloubkové čištění pleti, profesionální extrakci technikou "pinch and roll" a zavádění patentovaného roztoku zinku a vitaminu C hluboko do kožních tkání pomocí galvanického proudu.

Více informací

Professional Facials

Čištění, peeling, extrakce a hydratace pleti pomocí kombinace produktů a nástrojů lékařské kvality.

Více informací

Hollywood

New York

London

Manchester

Prague