Girl’s Beauty Party

Plánujete večer ve městě s nejlepšími kamarády? Má někdo narozeniny? Ať už plánujete slavnostní událost, nebo jen vyrazit do klubu, začněte večer přímo ve Face Place s naší dívčí kosmetickou párty.

Koupit

Balíček "dívčí krásy" byl navržen tak, abyste vy a vaše kamarádky vypadaly a cítily se co nejlépe při jakýchkoli aktivitách, které si pro svůj velký večer naplánujete.

Tento balíček je ideální pro páteční nebo sobotní odpoledne, je určen pro 1-4 dámy a zahrnuje analýzu pleti a konzultaci, ošetření obličeje iDerm a následně proměnu pleti před akcí od Silvie Ďugasové. Po celou dobu je k dispozici prosecco a další občerstvení.

O Face Place

Hollywoodské centrum krásy od roku 1972

Face Place je vyhledávaným odborným centrem péče o pleť už více než 50 let. Naše neuvěřitelné výsledky jsou dobře známé a velmi oblíbené jak mezi hollywoodskou smetánkou, tak mezi obyčejnými lidmi. Specializujeme se na jedinečný, vědecky podložený přístup k ozdravení a omlazení pleti. Naše ošetření jsou založena na osvědčených technikách a fantastické výsledky nám už celá desetiletí zajišťují neochvějnou pozici v tisku i mezi hvězdami na červeném koberci.

O S Style

Silvia  Ďugasová je přední make-up artistkou, která se za svou
mnohaletou kariéru může pyšnit mnoha úspěchy jako líčení pro Dior,
Miss Czech Republic, KVFF, Febiofest nebo natáčení videoklipů. Líčit
se naučila od těch nejuznávanějších vizážistů u nás i v zahraničí.
Silvia pracuje s předními fotografy, líčí na módních přehlídkách,
významných společenských akcích, svatbách a je vizážistkou celebrit.
Při svatebním líčení se drží zásady zachovat přirozený vzhled klientky
a přitom vyzdvihnout její črty tak, aby se ve svůj svatení den cítila
jedinečně.

Girl's Beauty Package
(1-4 účastnice)

  • Analýza pleti
  • Konzultace pleti
  • iDerm Facial
  • Makeover
  • Osvěžení (prosecco)

Termíny pro tento balíček je třeba domluvit telefonicky nebo e-mailem, abychom mohli zajistit kapacitu a načasování vaší skupiny. Kontaktujte naši recepční na čísle +420 737 592 198 nebo na adrese info@faceplace.cz a rezervujte si svou párty ještě dnes!

Hollywood

New York

London

Manchester

Prague