Náš příběh

Hollywoodské centrum krásy od roku 1972

Face Place je vyhledávaným odborným centrem péče o pleť už více než 50 let. Naše neuvěřitelné výsledky jsou dobře známé a velmi oblíbené jak mezi hollywoodskou smetánkou, tak mezi obyčejnými lidmi. Specializujeme se na jedinečný, vědecky podložený přístup k ozdravení a omlazení pleti. Naše ošetření jsou založena na osvědčených technikách a fantastické výsledky nám už celá desetiletí zajišťují neochvějnou pozici v tisku i mezi hvězdami na červeném koberci.

Téměř století prokázaného úspěchu

Příběh Face Place ve skutečnosti započal už v roce 1937, kdy doktor Paul Memminger jako první použil galvanický proud v péči o pleť a zjistil, že jeho působením mohou aktivní vitaminové roztoky pronikat do hlubších vrstev dermis. Jeho výzkum vyústil ve vynález iontoforézy - galvanického ošetření, dnes známého jako iDerm, které přináší dramatické výsledky všem typům pokožky.

Pro bezchybnou, nestárnoucí a zařící pleť

Zarezervujte si svou návštěvu ve Face Place v Praze a dopřejte své pleti stejnou péči, jakou dostávají Hollywoodské hvězdy.

Naše ošetření je jediné svého druhu

iDerm Deep Skin Ionization, naše unikátní kosmetické ošetření, je tříkrokový proces přinášející pleti nesčetně benefitů, včetně zpevnění kožní tkáně, regenerace kožních buněk, stažení pórů, zvýšení cirkulace a vyvážení pH pokožky.

To vše bez jakýchkoliv invazivních procedur, podráždění nebo zarudnutí, jež jsou běžné u jiných metod ošetření. Navzdory své vysoké účinnosti je iDerm pravděpodobně ta nejjemnější kosmetická procedura, jakou kdy zažijete. Není divu, že se stala jasnou volbou hollywoodských hvězd chystajících se na slavnostní událost či premiéru.

Hollywoodský styl nyní také v Praze

Od roku 2005 Face Place expanduje do světa a dnes toto jedinečné kosmetické ošetření nabízí i Skin Studio v New Yorku, Rosewood Hotel a Harvey Nichols v Londýně a Gotham Hotel v Manchesteru. Zcela nový domov jsme nyní našli v překrásné čtvrti Vinohrady v Praze, v samotném srdci Evropy. I zde chceme přinášet klientům svou vizi dokonalé, zdravé a přirozeně krásné pleti. 

Hollywood

New York

London

Manchester

Prague