Služby

iDerm Facial

Naše unikátní iDerm Facial ošetření obličeje, které je v USA oblíbené již více než 70 let, kombinuje hloubkové čištění, profesionální extrakci a zavádění patentovaného roztoku zinku a vitaminu C hluboko do kožních tkání pomocí galvanického proudu. Toto ošetření zanechává pleť vyživenou, osvěženou a vypadající lépe než kdy předtím.

V kombinaci s produkty SkinCeuticals pro péči o pleť lékařské kvality přináší toto ošetření hloubkově pronikající, vysoce účinné výsledky a řeší řadu problémů pleti. Toto ošetření je vhodné pro všechny typy pleti. 

Více informací

Professional Facials

Čištění, peeling, extrakce a hydratace pleti pomocí kombinace produktů a nástrojů lékařské kvality. Tato vysoce přizpůsobitelná ošetření jsou vhodná pro různé typy pleti. Zlepšují vzhled a stav problematické pleti, zanechávají pleť osvěženou a vyživenou.  

Více informací

Pro bezchybnou, nestárnoucí
a zařící pleť

Zarezervujte si svou návštěvu ve Face Place v Praze a dopřejte své pleti stejnou péči, jakou dostávají Hollywoodské hvězdy. 

SkinScope Skin Analysis

Diagnostika obličeje navržena tak, aby odhalila skryté kožní problémy ještě předtím, než vyplavou na povrch. Odhaluje viditelné a skryté nedokonalosti pleti za použití simulovaného denního světla a LED-UV světla.

Více informací

Doplňkové služby

Vylepšete si návštěvu Face Place Prague speciálními doplňkovými službami. Užijte si profesionální peeling, kosmetické služby, LED terapii nebo dopřejte svým rukám speciální ošetření. 

*Doplňky lze objednat pouze s iDerm Facial nebo SkinCeuticals Professional Facials.

Více informací

Výhodné balíčky

Čistá a zdravá pleť je zřídkakdy výsledkem jediného ošetření. V péči o pleť je důležitá důslednost. Připravili jsme pro vás několik výhodných balíčků, díky kterým bude vaše pleť zářit a zároveň ušetříte trochu peněz!

Více informací

Hollywood

New York

London

Manchester

Prague