SkinScope Skin Analysis

Diagnostický nástroj péče o pleť

SkinScope LED

SkinScope je nová generace diagnostiky celého obličeje, která je navržena tak, aby odhalila skryté kožní problémy ještě předtím, než vyplavou na povrch. Během této analýzy naši specialisté na péči o pleť prohlédnou pleť v podmínkách denního světla a UV záření a poskytnou diagnózu a personalizovaná doporučení pro ošetření a následnou péči.

Speciální nabídka: Částka za diagnostiku může být připsána na nákup jakýchkoli produktů nebo ošetření ve Face Place, pokud jsouu zakoupeny během návštěvy spojené s diiagnostikou.

Vlastnosti a benefity

  • Odhaluje viditelné a skryté nedokonalosti pleti včetně poškození způsobeného sluncem (lentigines), mastné pleti a ucpaných pórů, dehydratovaných a ztenčených oblastí pleti, nerovnoměrné struktury a špatného odlupování pokožky. (odlupující se pokožka)
  • Umožňuje následné sledování díky fotografování diagnostických sezení chytrým telefonem.
  • Umožňuje odborníkovi na péči o pleť doporučit klientovi režimy a produkty na základě diagnostických výsledků.
  • Pomáhá odborníkovi v péči o pleť informovat klienty o pokroku po návštěvách a ošetřeních v průběhu času.

Diagnostické režimy

SkinScope LED má dva režimy světla: režim simulovaného denního světla pro kontrolu viditelných kožních stavů a problémů a režim LED-UV světla pro kontrolu fluorescence kůže (vyzařované při 320-365 nm).

1. Denní světlo

Režim simulovaného denního světla umožňuje jasně osvětlit "viditelné" problémy pacientovi a odborníkovi na péči o pleť, který může přesně určit, jaké problémy pacient má, a zvýraznit místa zarudnutí, podráždění, viditelné suchosti, mastnoty, vrásek a pigmentace.

2. LED-UV320-365nm

Režim LED-UV osvětluje podpovrchové nedokonalosti vizualizované fluorescencí kůže. Oživí se tak problémy, které jsou pod UV světlem výrazně zvýrazněny. Zatímco zdravá pokožka odráží UV světlo zpět a vytváří modrou záři, melanin v pokožce světlo pohlcuje a projevuje se jako tmavé skvrny na povrchu obličeje. Podobně ucpané póry vydávají růžovou nebo oranžovou fluorescenci, mastná pleť je viditelná ve žluté barvě a suchá šupinatá pleť září jako jasně bílá fluorescence. Velké skvrny tmavší modré barvy označují oblasti tenčí, dehydratované pokožky.

Denní světlo

LED-UV

Denní světlo

LED-UV

Co můžete očekávat během konzultace SkinScope

Na sezení přijďte s čerstvě vyčištěným obličejem bez make-upu a SPF.

Během sezení bude váš obličej vyšetřen přístrojem SkinScope s využitím denního světla i LED diod. V obou režimech budou pořízeny komplexní fotografie.

Následně bude navržen individuální plán péče o pleť a ošetření.

Při dalších návštěvách přístroje SkinScope se budou hodnotit vylepšení pleti porovnáním s prvními snímky pořízenými během úvodní konzultace.

600 Kč | Rezervovat


Speciální nabídka
Když přijdete na analýzu pleti SkinScope do Face Place, můžete si cenu analýzy započítat na nákup jakéhokoli ošetření nebo produktu, který si během návštěvy zakoupíte, takže analýza je vlastně zdarma!

Další ošetření

The iDerm Facial

Naše signature ošetření obličeje. Kombinuje hloubkové čištění pleti, profesionální extrakci technikou "pinch and roll" a zavádění patentovaného roztoku zinku a vitaminu C hluboko do kožních tkání pomocí galvanického proudu.

Více informací

Výhodné balíčky

Objevte výhodné balíčky nejoblíbenějších ošetření a ušetřete na ošetření.

Více informací

Hollywood

New York

London

Manchester

Prague