Exkluzivní lékařská partnerství

S potěšením oznamujeme, že Face Place navázalo novou spolupráci s estetickými a dermatologickými týmy kliniky Elite Medical. Elite Medical je přední pražské zařízení komplexní lékařské péče, které se nachází v centru města. V nadcházejících měsících budeme v rámci partnerství nabízet kombinované balíčky služeb, které využijí specializace obou klinik.


Pokud byste chtěli navštívit společnost Elite Medical a vyzkoušet si její služby, mohou klienti Face Place získat bezplatnou bioimpedanční diagnostiku těla tak, že se obrátí na společnost Elite, sdělí jim, že jsou klienty Face Place, a požádají o bezplatnou schůzku. Můžete je kontaktovat e-mailem zde nebo telefonicky na čísle 273 136 342.

Aktuální nabídka

O Elite Medical

Elite Medical poskytuje komplexní péči v oblasti kardiovaskulární a onkologické prevence. Elite nabízí rodinnou atmosféru a individuální přístup bez dlouhého čekání. Nabízí špičkovou lékařskou péči s plány následné léčby. Tým lékařů společnosti Elite získal řadu ocenění a přednášel na konferencích po celém světě.

Tým estetické medicíny Elite Medical nabízí účinné a osvědčené metody neinvazivní estetické medicíny ke zmírnění příznaků stárnutí a omlazení pleti, jako je Microneedling, Plasmatherapy, Mesotherpay, Botulotoxin a výplňové materiály H.A..

Specializace: Obecné praktické lékařství, dermatologie, estetická medicína, diabetologie, onkologie, pneumologie, sonografie, kardiologie, neurologie, urologie, psychiatrie, chirurgie, nutriční poradenství.

Více informací

Hollywood

New York

London

Manchester

Prague