Dejte akné sbohem

Ve Face Place je čistší a zdravější pleť na dosah. Chápeme fyzický i emocionální dopad akné na váš vzhled a sebevědomí, a proto jsme vyvinuli komplexní neinvazivní program uzpůsobený k omlazení a posílení pleti a zároveň poskytující cílené ošetření k odstranění akné, zničení bakterií, které ho způsobují, a zamezení vzniku jizev.

Rezervovat

iDerm: Základ programu

Nejlepší obranou proti jakémukoli kožnímu problému je silná, zdravá a čistá pokožka. Akné není výjimkou. Správně fungující kožní bariéra je zásadní pro udržení bakterií způsobujících akné na uzdě. A když funguje na maximální výkon, může většinu boje proti akné za nás udělat naše vlastní pokožka! Proto je základem našeho ošetřovacího programu iDerm Facial, který celý obličej ošetří vitamínem C a zinkem, odloupne odumřelé tkáně a vyčistí póry, v nichž se bakterie skrývají. Po odblokování pórů a odstranění odumřelé kůže a nečistot může nyní naše vysoce vyživená pleť odvést těžkou práci a udržet záněty a výskyty akné na uzdě.

Terapie LED světlem

Kromě toho, že iDerm Facial posiluje a vyživuje pleť a bojuje proti akné, používáme také terapii LED světlem, která dále odstraňuje bakterie, které jsou stále na povrchu pleti. Bylo vědecky prokázáno, že modré LED světlo ničí bakterie způsobující akné. Ke konci ošetření vám pleťový kouč může doporučit také červené LED světlo, které pomůže zacelit některé známky jizviček.

Koupit nyní

Chemický peeling

Pomocí chemického peelingu odstraňujeme poškozené svrchní vrstvy kůže, čímž odstraňujeme hrbolky, puchýřky a nerovnoměrnou pleť spojenou s akné. Váš pleťový kouč může, ale nemusí doporučit chemický peeling v závislosti na aktuálním stavu vaší pleti a nadměrné účinnosti ostatních používaných nástrojů.

Koupit nyní

Vysokofrekvenční terapie

U odolných zánětů mohou naši pleťoví koučové nahradit terapii LED světlem vysokofrekvenční terapií. Vysokofrekvenční terapie funguje podobně jako LED, ale ještě více zklidňuje pokožku a zmírňuje zánět v cílových oblastech.

Koupit nyní

Domácí péče

Léčba na klinice je nakonec jen polovinou úspěchu. Důsledné používání vědecky ověřeného režimu domácí péče je zásadní pro udržení výsledků, kterých dosáhnete při jakémkoli ošetření. Naši pleťoví koučové vám doporučí režim domácí péče a budou měřit jeho účinnost v průběhu celého programu ošetření a poskytovat vám pokyny a úpravy na základě aktuálního stavu vaší pleti.

Koupit nyní

Lékařský zásah

Filozofií Face Place v oblasti péče o pleť je vždy začít neinvazivním přístupem, posílit a vyživit pleť, aby (doufejme) plnila svou funkci, pro kterou byla určena. Věříme, že výše uvedené nástroje vyřeší naprostou většinu případů akné. Existují však případy, kdy je po vyčerpání neinvazivního přístupu zapotřebí mnohem důslednější přístup. To může znamenat léky nebo dokonce chirurgické zákroky. V těchto případech úzce spolupracujeme s dermatologickým týmem společnosti Elite Medical, abychom léčbu vystupňovali a vytvořili komplexnější program pod dohledem jednoho z jejich dermatologů.

Více o Elite medical

O Face Place

Hollywoodské centrum krásy od roku 1972

Face Place je vyhledávaným odborným centrem péče o pleť už více než 50 let. Naše neuvěřitelné výsledky jsou dobře známé a velmi oblíbené jak mezi hollywoodskou smetánkou, tak mezi obyčejnými lidmi. Specializujeme se na jedinečný, vědecky podložený přístup k ozdravení a omlazení pleti. Naše ošetření jsou založena na osvědčených technikách a fantastické výsledky nám už celá desetiletí zajišťují neochvějnou pozici v tisku i mezi hvězdami na červeném koberci.

Dejte sbohem akné s Face Place

Hollywood

New York

London

Manchester

Prague